Metsaviktoriin 2010
RMK metsaviktoriin õpetab tundma loodust enda ümber – kuidas jänesest on kasu hundile ja võsavillemist haavikuemandale!
Kui künnipäeval arvutiekraanil rohelisi lehti võib näha, siis on nigulapäevaks lapsed targemaks saanud. (Metsarahva vanasõna)
Riigimetsa Majandamise Keskus korraldab juba üheksanda metsaviktoriini Eesti koolidele. 2010. aasta metsaviktoriin toimub 12. aprillist – 7. maini. Looduskaitse 100. sünnipäeva puhul on ka RMK metsaviktoriin looduskaitselainel. Viktoriinil on nüüd uus nägu - rõõmsam, värvilisem ja mõnusam kasutada!Metsaviktoriin pole kontrolltöö, see annab õpetajatele võimaluse loodusõpet huvitavamaks muuta ja internetti kolinud õpilastele virtuaalse loodusõppekoha. Osaletakse klasside kaupa, kuigi iga õpilane vastab iseseisvalt.

Viktoriinikeskkonda saab korduvalt siseneda, ülesannete lahendamisel võib nii õpetaja kui teiste õpilastega aru pidada ning kasutada vastamisel ka abimaterjale – ikka selleks, et loodust paremini tundma õppida!

Võitjad selgitatakse välja 3 vanuserühmas:
  • 4. – 5. klass
  • 6. – 9. klass
  • 10. – 12. klass
Parimad klassid saavad auhinnaks metsapäeva või loodusõppeprogrammi RMK looduskeskustes – neid on nüüd tervelt 18 üle kogu Eesti! Esimesele kolmele klassile igas vanuserühmas ka bussisõidu kompensatsioon. Kõik vähemalt pool võimalikust punktisummast teeninud osalejad saavad metsaviktoriini meene! Auhindadega tunnustame ka suure töö tegijaid - parimate klasside juhendajaid-õpetajaid.

Loe lähemalt osalemise kohta siit ja registreeri oma klass!

Lisainfo e-posti aadressilt metsaviktoriin@rmk.ee

Parimatega,
RMK