Metsaviktoriin 2012
RMK metsaviktoriin õpetab tundma loodust enda
ümber – kuidas jänesest on kasu hundile ja
võsavillemist haavikuemandale!
Armsad õpetajad!

Riigimetsa Majandamise Keskus korraldab juba üheteistkümnendat korda 26. märtsist 23. aprillini 2012

metsaviktoriini Eesti koolidele.

Metsaviktoriini küsimused on metsandusest ja looduskaitsest; tuletatakse meelde ka 2012 aasta tähtpäevi ja märksõnu – ÜRO ühistegevuse aastat, loodusturismi aastat Eestis ja tänavust metsapealinna Rakveret. Pildiküsimused toovad metsalilled, söögi- ja mürgimarjad otse nuputajate ette ekraanile. Metsaviktoriinil pole tähtis mitte võit vaid osavõtt – iga osaleja saab vastuseid otsides kindlasti natuke targemaks.

Osaletakse klasside kaupa, kuigi iga õpilane vastab iseseisvalt.

Viktoriinikeskkonda saab korduvalt siseneda, ülesannete lahendamisel võib nii õpetaja kui teiste õpilastega aru pidada ning kasutada vastamisel ka abimaterjale – ikka selleks, et loodust paremini tundma õppida!

Võitjad selgitatakse välja 3 vanuseklassis:

4. – 5. klass
6. – 9. klass
10. – 12. klass

Parimad klassid saavad auhinnaks metsapäeva või loodusõppeprogrammi RMK looduskeskustes – neid on nüüd tervelt 18 üle kogu Eesti! Esimesele kolmele klassile igas vanuserühmas ka bussisõidu kompensatsioon. Kõik vähemalt pool võimalikust punktisummast teeninud osalejad saavad metsaviktoriini meene! Auhindadega tunnustame ka suure töö tegijaid - parimate klasside juhendajaid-õpetajaid.

Loe lähemalt osalemise kohta www.rmk.ee/viktoriin ja registreeri oma klass!

RMK loodusega koos: http://www.facebook.com/riigimets Ole kursis metsauudistega ja jälgi meie ettevõtmisi!